Technologine kortele|Tkortele.lt
Profesionalus ir greitas
statybos technologinių kortelių rengimas
Technologinės
kortelės
Apie mus
Esame stipri statybos technologijos projektų bei technologinių kortelių rengimo specialistų komanda, siekianti tapti profesionaliausia statybos įmonių konsultacine partnere. Mūsų pagrindinės veiklos užduotys – kokybiškas paslaugų įgyvendinimas ir patikimas profesinis bendradarbiavimas. Savo kompetencijas esame sutelkę šiose srityse:
Statybos technologinių projektų rengimas
Statybos technologinių kortelių rengimas
Konsultacijų teikimas
Savo veikloje vadovaujamės šūkiu „Win TOGETHER!“ („Laimėkime KARTU!“). Kartu su kolegomis bei klientais siekiame kurti aplinką, kurioje galėtume nuolat tobulėti, realizuoti savo profesines ambicijas bei įgyvendinti savo numatytus tikslus.
Technologiniai projektai
32
Įvykdyti be pastabų ir pateikti užsakovui iš pirmo karto
Technologinės kortelės
116
Iš jų 26 sudėtingos technologijos
Greitis
96%
Kortelių parengiama greičiau nei per 3 dienas
Statyba – sritis, kurios kertiniais akmenimis galima įvardinti kruopštumą, tikslumą ir kokybiškumą. Visi šie bruožai būtini ne tik vykdant patį statybos procesą, bet ir jam ruošiantis. Pasiruošimo statyboms etape neišvengiamai susiduriama su techninių dokumentų parengimu, kuris tampa itin svarbia sėkmingo statybos proceso dalimi. Dėl šios priežasties, norint, jog tolimesni statybos etapai vyktų užtikrintai ir be trikdžių, itin svarbu tinkamai bei kokybiškai parengti visą statybos dokumentaciją.
Mūsų klientai
Kontaktai
Darron Lee Jersey